Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 

Prestiż UP - Uniwersytet Pedagogiczny - Uczelnia z Prestiżem

W prestiżowym rankingu wyższych uczelni, przygotowanym przez redakcje „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej”, Uniwersytet Pedagogiczny zajmuje czołowe miejsce wśród uczelni pedagogicznych. Wysoki poziom nauczania, wykwalifikowana kadra i wspaniałe tradycje to atuty, które tworzą renomę Uczelni. Oferta edukacyjna odpowiada aktualnym potrzebom rynku pracy, a także zainteresowaniom i oczekiwaniom młodych ludzi. Kształcimy najlepszą kadrę nauczycielską w Polsce. Absolwenci Uniwersytetu Pedagogicznego to cenieni eksperci, nie tylko w dziedzinie edukacji.

Profesjonalizm Uniwersytet Pedagogiczny - ucz się U Profesjonalistów.

Wykwalifikowana kadra naukowa kształci profesjonalistów, zarówno naukowców, jak i pracowników firm i przedsiębiorstw. Uniwersytet przygotowuje do pracy nie tylko w zawodzie nauczyciela. Oferta edukacyjna obejmuje również kierunki i specjalności nienauczycielskie. Wysoki poziom kształcenia oraz duża ilość zajęć praktycznych zwiększają szanse absolwentów na rynku pracy. Uniwersytet Pedagogiczny ukończyło wiele znanych osób, profesjonalistów w różnych dziedzinach.

Nowoczesność sUPer studia tylko na Uniwersytecie Pedagogicznym

Uniwersytet Pedagogiczny uczestniczy w międzynarodowej współpracy z ośrodkami naukowymi m.in. z: Ukrainy, Portugalii, Szwecji, Bułgarii, Francji. Uczelnia jest organizatorem konferencji i sympozjów. Nasi studenci mają możliwość poszerzania wiedzy, rozwijania swoich pasji i zainteresowań, studiując nie tylko w kraju, ale i za granicą. Dzięki stypendiom i wymianie międzynarodowej zdobywają nowe doświadczenia i doskonalą umiejętności językowe. Nieustannie rozbudowywana i uatrakcyjniana oferta edukacyjna obejmuje różne dziedziny wiedzy. Studenci mają do wyboru ponad 80 specjalności na 31 kierunkach studiów. Uniwersytet udostępnia multimedialne sale wykładowe, nowoczesne pracownie i laboratoria oraz kompleks sportowy.

 

 

Studia

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Pedagogicznego obejmuje 31 kierunków oraz kilkadziesiąt specjalności i specjalizacji realizowanych w formie stacjonarnej i niestacjonarnej na studiach: - I stopnia  (licencjackich i inżynierskich) - II stopnia (magisterskich) Oferujemy także szeroką gamę studiów podyplomowych i doktoranckich.

Programy studiów oparte są na Europejskim Systemie Transferu i Akumulacji Punktów ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System), opracowanym przez Komisję Europejską. System ECTS ułatwia studentom odbywanie części studiów za granicą oraz mobilność pomiędzy uczelniami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, Uniwersytet Pedagogiczny stwarza możliwość realizacji studiów według indywidualnych programów nauczania.

 

Kadrę naukową Uczelni stanowią wybitni pedagodzy i specjaliści, których umiejętności i kwalifikacje gwarantują wysoki poziom kształcenia. W rankingu miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy" i dziennika "Rzeczpospolita" Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie po raz kolejny zajął I miejsce, jako najlepsza uczelnia pedagogiczna w Polsce! [2012]

Serdecznie zapraszamy!

 

Gdzie jesteśmy
Podchorążych 2
30-084 Kraków
tel.:

zapamiętaj mnie (?)
Nie pamiętasz hasła?
staże i praktyki
JOBalert
Najnowsze oferty prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

img

Regulamin | O nas | Kontakt | Miasto Pracy - JAKOŚĆ ROKU 2011 | Kalasoft

© Biuro Karier / 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nasz kanał facebook
Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français