Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache Polski English Deutsch

Nazwa oferty: Tibco Integration Developer

Pracodawca: Sii Sp. z o.o.
Miejscowość: Poznań (wielkopolskie)

Opis stanowiska:

Zatrudniając ponad 1200 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

Tibco Integration Developer

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania
  • Doświadczenie w rozwijaniu i implementacji rozwiązań integracyjnych dla aplikacji przy użyciu oprogramowania TIBCO
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w narzędziu: TIBCO Business Works
  • Dobra znajomość zagadnień integracji aplikacji (np.EDA,SOA)
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
  • Znajomośc baz danych Oracle
  • Znajomość: JMS, HTTP, SOAP, XML, XSD
  • Wiedza z obszaru Oracle i/lub Siebel będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejetności i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Doskonałą atmosferę pracy
Wymagane dokumenty:

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja-poznan@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych

Klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. zo.o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów zwiazanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr.101., poz.926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Branże: IT – programowanie

Minimalne wymagane wykształcenie: Wyższe

zapamiętaj mnie (?)
Nie pamiętasz hasła?
staże i praktyki
Miejsce pracy; Poznań, wielkopolskie

Regulamin | O nas | Kontakt | Miasto Pracy - JAKOŚĆ ROKU 2011