Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache Polski English Deutsch

Nazwa oferty: Tester aplikacji mobilnych

Pracodawca: Sii Sp. z o.o.
Miejscowość: Poznań (wielkopolskie)

Opis stanowiska:

Zatrudniając ponad 1200 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

Tester aplikacji mobilnych

Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia oprogramowania aplikacji mobilnych
    • Dobra znajomość platform mobilnych
    • Znajomość narzędzi i metod testowania
    • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania
    • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testów oraz dokumentacji technicznej
    • Znajomość narzędzi do zarządzania testami: JIRA, Mantis, HP Quality Center lub innych będzie mile widziane
    • Znajomość języka zapytań SQL mile widziana
    • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów mile widziana
    • Wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność
    • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętnośći i doświadczenia
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Doskonałą atmosferę pracy
    Wymagane dokumenty:

    Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

    rekrutacja-poznan@pl.sii.eu

    wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych

    Klauzula:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. zo.o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów zwiazanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr.101., poz.926. ze zmianami)".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

    Branże: IT – administracja, Inne

    Minimalne wymagane wykształcenie: Wyższe

    zapamiętaj mnie (?)
    Nie pamiętasz hasła?
    staże i praktyki
    Miejsce pracy; Poznań, wielkopolskie

    Regulamin | O nas | Kontakt | Miasto Pracy - JAKOŚĆ ROKU 2011