Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache Polski English Deutsch
Aviva Sp. z o.o.

Nazwa oferty: Agent ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Pracodawca: Aviva Sp. z o.o.
Miejscowość: Poznań (wielkopolskie)

Opis stanowiska:

Praca może być zarówno dorywczą jak i stałą, firma nie narzuca ilości godzin, które agent musi spędzić w pracy. Istnieje również możliwość pracy w domu.

Do podstawowych zadań doradcy należą:

- dotarcie do klienta

- przedstawienie mu najkorzystniejszej dla niego oferty

- obsługa dotychczasowych klientów

- nawiązywanie i utrzymanie relacji z partnerami biznesowymi

- realizacja powierzonych zadań, dokształcanie się, raportowanie

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży, obsłudze klienta bądź w prowadzeniu własnej firmy
  • Mobilność
  • umiejętność rozpoznania potrzeb klienta
Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy

- wysokie zarobki

- wynagrodzenie podstawowe lub prowizyjne (według preferencji agenta)

- opiekę managera zespołu sprzedażowego

- darmowe kursy i szkolenia

- pracę na podstawie umowy agencyjnej

Klauzula:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Aviva Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Branże: Ubezpieczenia, Sprzedaż/Handel

Poziom stanowiska: Specjalista

Minimalne wymagane wykształcenie: Średnie

zapamiętaj mnie (?)
Nie pamiętasz hasła?
staże i praktyki
Miejsce pracy; Poznań, wielkopolskie

Regulamin | O nas | Kontakt | Miasto Pracy - JAKOŚĆ ROKU 2011