Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français
Stowarzyszenie B-4

Stowarzyszenie B-4 to dynamicznie rozwijająca się, niezależna organizacja pozarządowa, współpracująca z wieloma instytucjami, przedsiębiorstwami i organizacjami w kraju i za granicą.

Naszą misją jest realizacja działań na rzecz rozwoju lokalnego, poprawy jakości życia mieszkańców oraz wzmacniania potencjału zasobów ludzkich w regionach. Dostarczamy umiejętności, wiedzę i informację - najważniejsze czynniki kształtujące aktywność społeczną oraz wspomagające rozwój regionalny i lokalny.

Wiedząc, że w dobie globalizacji i ery gospodarki opartej na wiedzy tylko doskonale przygotowani ludzie posiadający wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie, mogą zapewnić regionom właściwy potencjał rozwojowy, duży nacisk w naszej działalności kładziemy na prowadzenie działań edukacyjnych. W swojej misji nie zapominamy o lokalnych partnerach, zdając sobie również sprawę z tego, iż o sile regionu w dużej mierze decydują właśnie oni. Wspieramy partnerów społeczno - gospodarczych poprzez realizację wspólnych działań oraz pomoc w realizacji ich celów statutowych. Tworzymy zgrany i kreatywny zespół w skład, którego wchodzą ekonomiści, prawnicy, socjologowie, psychologowie, doradcy zawodowi oraz specjaliści z zakresu przedsiębiorczości i zarządzania zasobami ludzkimi.

Mamy nadzieję, że zrealizowane przez nas różnorodne przedsięwzięcia, dadzą Państwu obraz naszej działalności i zachęcą do korzystania z naszych umiejętności i doświadczeń.

Polecane oferty
Gdzie jesteśmy
pl. Kilińskiego 2 2
35-005 Rzeszów
tel.: 502741591

Komentarze

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy...
Dodaj nowy komentarz.
Wysyłając wiadomość akceptujesz regulamin

Pozostało znaków: 1000


zapamiętaj mnie (?)
Nie pamiętasz hasła?
staże i praktyki
JOBalert
Najnowsze oferty prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

img

Regulamin | O nas | Kontakt | Miasto Pracy - JAKOŚĆ ROKU 2011 | Kalasoft

© Biuro Karier / 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nasz kanał facebook
Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français