Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français
JMD Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.

Jerónimo Martins w Polsce

Grupa Jerónimo Martins rozpoczęła działalność w Polsce w 1995r. pod nazwą Jeronimo Martins Dystrybucja. Początkowo działaliśmy w trzech sektorach: hipermarkety Jumbo, hurtownie Eurocash, dyskonty Biedronka, z czasem jednak zdecydowano o skoncentrowaniu działalności na sieci Biedronka. Od samego początku działalności firma konsekwentnie realizowała plany w zakresie ekspansji sieci.

W tej chwili Biedronka to najbardziej popularna i największa sieć sklepów detalicznych w Polsce, którą regularnie odwiedza aż 55% Polaków. Obecnie liczy  1745 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski, oferujących wysokiej jakości artykuły spożywcze oraz produkty chemii gospodarczej, codziennie w niskich cenach. Firma Jeronimo Martins Dystrybucja jest jednym z największych pracodawców w Polsce - zatrudniamy ponad 32 tys. pracowników.

Nasze sklepy codziennie odwiedza ponad 2,5 miliona Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zasłużyć na zaufanie, którym nas darzą poprzez konsekwentną politykę niskich cen i wysokiej jakości.

W najbliższych latach planujemy otwierać kolejne sklepy. Chcemy odegrać ważną rolę w procesie modernizacji polskiego handlu. Niezmienne jest to, że słowa „cena” i „efektywność” oraz „jakość” będą odgrywały największą rolę we wszelkich decyzjach handlowych i zakupowych.

Kariera i rozwój

Najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie - dziś zatrudniamy ponad 32 tysiące osób na terenie całej Polski. Czujemy się za nich odpowiedzialni, dlatego troska o naszych pracowników ma dla nas szczególne znaczenie. Inwestujemy w ich rozwój i szkolenie, stwarzając jednocześnie możliwości awansów zarówno pionowych, jak i poziomych. Ponad 90% menedżerów JMD awansowało z niższych szczebli organizacyjnych.

 

Polecane oferty
Gdzie jesteśmy
Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
tel.: 022 351 30 00

Komentarze

Użytkownik: 83.19.116.45 Dodano: 2012-02-16 08:05:30
0 | 0
w sklepach HEBE ankieterki wypytują o opinie o sklepach ale też zbierają dokładne dane osobowe klientów. W jakim celu ? Czy to nie jest przestępstwo ? Po co firma ankietująca zbiera tak dokładne dane osobowe klientów i co z nimi robi ?
1
Dodaj nowy komentarz.
Wysyłając wiadomość akceptujesz regulamin

Pozostało znaków: 1000


zapamiętaj mnie (?)
Nie pamiętasz hasła?
staże i praktyki
JOBalert
Najnowsze oferty prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

img

Regulamin | O nas | Kontakt | Miasto Pracy - JAKOŚĆ ROKU 2011 | Kalasoft

© Biuro Karier / 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nasz kanał facebook
Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français