Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français
Itelligence Sp. z o.o.

Firma Itelligence jako wiodący dostawca kompleksowych usług IT i silny partner w projektach SAP na rynku usług dla średnich przedsiębiorstw oferuje możliwość pełnej wyzwań kariery, również w środowisku międzynarodowym. Chcemy być atrakcyjni dla ekspertów jak również dla osób zmieniających kwalifikacje i rozpoczynających pracę.

Perspektywy dla osób rozpoczynających pracę Absolwentom uczelni wyższych z kierunków: informatyka ekonomiczna, informatyka, nauki przyrodnicze i inne zawody IT oferujemy ciekawą pracę w konsultingu SAP.

Rozpoczęcie współpracy jako dyplomant lub praktykant Oferujemy praktyki i staże dla studentów informatyki ekonomicznej, matematyki, filologii niemieckiej i ekonomii. Masz możliwość poznania nas już podczas studiów i zapoznania się z pracą w konsultingu. Pomagamy również w pisaniu prac dyplomowych dotyczących zagadnień praktycznych.

Współpraca jako uczeń zawodu lub praktykant Kształcimy w zawodach: konsultant SAP, sprzedawca systemów IT, informatyk o specjalności projektowanie aplikacji i integracja systemów. Dla maturzystów i kandydatów z maturą zawodową itelligence oferuje płatne praktyki w ramach informacyjno-technicznych kierunków studiów.

Perspektywy dla ekspertów branżowych i SAP Dotarłeś do miejsca, w którym – dzięki ugruntowanej wiedzy z zakresu technologii SAP i wiedzy branżowej – chcesz się rozwijać i podjąć nowe wyzwania? Znalazłeś się w dobrym miejscu. W itelligence oferujemy karierę dostosowaną do Twojej indywidualnej sytuacji.

Z nami osiągnij swoje cele! Zrób z nami kolejny krok naprzód, wykorzystując swoje uzdolnienia, i stwórz sobie możliwości awansu na różnorodnych polach kariery. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z przyjemnością określimy, w jakich obszarach możemy rozpocząć współpracę. Podania traktujemy całkowicie poufnie.

Empfohlene Angebote
Wo wir sind
Bokserska 66
02-690 Warszawa
tel: +48 22 5431900

Kommentare

Es gibt keine Kommentare. Ihre erste sein ...
Neuen Kommentar schreiben.
Senden einer Nachricht akzeptieren Regeln

Zeichen übrig: 1000


Erinnere dich an mich (?)
Passwort vergessen?
staże i praktyki
JOBalert
Neueste Angebote direkt auf Ihr E-Mail-Posteingang. Gratis.

img

Verordnungen | Wir über uns | Kontakt | Die Stadt der Arbeit - die Qualität Jahr 2011

© Zentrale Karrieren / 2011. Alle Rechte vorbehalten.
Unser Kanal facebook
Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français