Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français
ABC Akademia Sp. z o.o.

 

Zarządzanie kosztami i zyskownością przedsiębiorstwa to jeden z najważniejszych procesów biznesowych każdej organizacji. Złożoność procesów biznesowych i rynków na jakich działają przedsiębiorstwa sprawia, że zarządzanie kosztami i rentownością nabiera kluczowego znaczenia dla przyszłości każdej organizacji.

 

Prawidłowa informacja oparta na przyczynowo-skutkowej kalkulacji kosztów jest w stanie znacząco wesprzeć menedżerów firmy w podejmowaniu trafnych decyzji zwiększających zyskowność i efektywność przedsiębiorstwa. Ponadto, metodologie zastosowane w systemie zarządzania kosztami i rentownością w znacznym stopniu decydują o sukcesie organizacji w przyszłości.

 

Firma ABC Akademia jest producentem zaawansowanego oprogramowania Doctor Coster® oraz liderem we wdrażaniu rozwiązań controllingowych klasy ABC/RCA do zarządzania kosztami i rentownością przedsiębiorstw.

 

Klientami ABC Akademia są przedsiębiorstwa zarówno duże jaki i średnie oraz małe, które wykorzystują oprogramowanie Doctor Coster® do zwiększania zysku, obniżania kosztów oraz podnoszenia efektywności procesów biznesowych.

 

Zdobyte przez ABC Akademia doświadczenia oraz kompetencje sprawiają, że firma jest centrum kompetencyjnym w zakresie systemów controllingowych do zarządzania kosztami i rentownością oraz nowoczesnego rachunku kosztów (ABC/RCA).

 

ABC Akademia to:

Centrum kompetencyjne systemów controllingowych ABC/RCA do zarządzania kosztami i rentownością, Największe doświadczenia wdrożeniowe w Polsce, Sprawdzona metodologia wdrożeniowa – bez eksperymentów! Skuteczne procesy edukacyjne.
Polecane oferty
Gdzie jesteśmy
Niezłomnych 1 /217
61-894 Poznań
tel.: 61 855 13 62

Komentarze

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy...
Dodaj nowy komentarz.
Wysyłając wiadomość akceptujesz regulamin

Pozostało znaków: 1000


zapamiętaj mnie (?)
Nie pamiętasz hasła?
staże i praktyki
JOBalert
Najnowsze oferty prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.

img

Regulamin | O nas | Kontakt | Miasto Pracy - JAKOŚĆ ROKU 2011 | Kalasoft

© Biuro Karier / 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nasz kanał facebook
Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français