Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français
Miasto Pracy nagrodzone w konkursie Jakość Roku 2011

Z przyjemnością informujemy, że Miasto Pracy zostało uznane za JAKOŚĆ ROKU 2011 w kategorii usługa w VII edycji największego projakościowego konkursu w Polsce JAKOŚĆ ROKU. Za portal www.miasto-pracy.pl jego pomysłodawca i twórca firma Kalasoft Sp. z o.o. otrzymała tytuł JAKOŚCI ROKU 2011.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU cieszy się blisko 7 letnią tradycją. Jego organizatorzy, redakcje - Biznes Raport (Dziennik Gazeta Prawna) i Economy Life TODAY (Rzeczpospolita) - stawiają na promocję najlepszych polskich przedsiębiorstw. Nad właściwą i trafną oceną przedsiębiorstw czuwa Patron merytoryczny programu - Polskie Centrum Badań i Certyfikacji z Warszawy. To właśnie eksperci ds. jakości, od lat pracujący w tej organizacji, oceniają zgłaszających się uczestników.

Konkurs skierowany jest głównie do sektora małych i średnich firm. Podstawowym kryterium wyboru jest podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Wśród laureatów konkursu są m.in. firmy: Bartek S.A.; Emalia Olkusz SA; Firma Roleski Sp.j.; SITA Sp. z o.o.; Sodexo Motivation Solutions Sp. z o.o.; Wojnarowscy Sp. z o.o., Leier Polska S.A.; Nestle Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury; PKP Energetyka, Soraya S.A.; Anwis A.G. Wiśniewscy Sp.j.; Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Gala Finałowa kończąca VII edycję konkursu JAKOŚĆ ROKU 2011 odbyła się z końcem lutego br. w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

http://www.jakoscroku.pl

zapamiętaj mnie (?)
Nie pamiętasz hasła?
staże i praktyki
JOBalert
Najnowsze oferty prosto na Twoją skrzynkę email. Otrzymuj za darmo.
Uczelnie więcej uczelni »
img

Regulamin | O nas | Kontakt | Miasto Pracy - JAKOŚĆ ROKU 2011 | Kalasoft

© Biuro Karier / 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nasz kanał facebook
Zmień język / Choose Language / Ablösung Sprache / Choisir la langue Polski English Deutsch Français